Česká republikaSlovensko

Batoh Beam - nekonečná energie na cestách

Moderní technologie jsou skvělé. Umožní nám se pohybovat v neznámém terénu. Pomoc v případě problému máme vždy na dosah. Nikdy nemáme nedostatek nové hudby. Komunikace na cestách nebyla nikdy dostupnější. Všechny vymoženosti jako telefony, navigace, tablety nebo třeba mobilní svítilny či fotoaparáty mají ale jednu slabinu. Tou je nedostatek elektrické energie. To můžeme řešit samozřejmě pomocí powerbanky. Ani ty ale nejsou bezedné, a tak se můžeme ocitnout v restauraci nebo na nádraží, kde prosíme zaměstnance, zda by nám nedali na pár hodin naše zařízení nabít. Je tu ale elegantnější řešení. Je jím solární batoh Beam.Jedná se o batoh se solárním panelem. Potřebnou energii získává ze slunce, což ocení nejen výletníci, ale také ekologičtí aktivisté. Batoh navíc vypadá opravdu dobře. Nabídne ergonomický tvar s vyztuženými zády, hrudní popruh, voděodolnost, zámek na přezce jako ochranu proti krádeži, několik bezpečnostních kapes na cennosti, vypolstrované kapsy na notebook a tablet, rozměry hodící se do letadla a také 2x USB výstup pro nabíjení zařízení.

Samotný solární panel je lehký, ohebný a velmi efektivní při nabíjení. Nabíjení je inteligentní – spouští se pouze při dostatečném světle bez nutnosti manuálního zásahu. Při spuštění nabíjení nabije powerbanku o kapacitě 10 000 mAh za 8,5 hodiny. Běžný iPhone tak nabijete za 2,5 hodiny. Panel využívá technologii CIGS. Jeho rozměry jsou 30 x 20 cm a má výkon 9 W. Otevřený okruh má napětí 9,53 V a proud 1,7 A. V balení tohoto batohu najdete batoh samotný a nabíjecí kabel.

A jaký je batoh prakticky? Je to opravdu šikovná věc. Jeho ideální využití je pro dobíjení powerbanky, kterou později budete dobíjet ostatní zařízení. Batoh dokáže nabíjet i při mírně zatažené obloze, což může být pro uživatele jiných solárních zařízení překvapením.

Díky jeho rozměrům nemají uživatelé problém dostat se do letadla běžných aerolinií. Vejde se do checkovacích klecí. Rozložení kapes je logicky promyšlené tak, abyste mohli elektronická zařízení uložit, ochránit je a zároveň také nabíjet. Do důležitých kapes navíc budete mít přístup bez toho, abyste museli batoh sundávat. Zákazníci také oceňují jeho elegantní provedení. Ani ve městě se tak nemusíte za svůj batoh stydět. Vypadá moderně.

Pokud jste právě vy tím, kdo se bez elektronických zařízení neobejde ani tam, kde není přístup k běžné zásuvce, je tento batoh ideálním řešením na cesty. Typickým zákazníkem jsou turisté v přírodě a také fotografové.Tento batoh Vám exkluzivně nabízí internetový obchod Armik.cz. Samozřejmě se nejedná o batoh za několik, stovek. Tento elegantní a praktický pomocník Vám Armik.cz dodá za 3 711 Kč. Pokud si u nás batoh Beam zakoupíte, nezapomeňte se v komentářích podělit o svůj názor na něj. Ostatní zákazníci jej zajisté ocení. Přejeme příjemný nákup a šťastnou cestu s Vaším novým cestovním společníkem - Batohem Beam.