Česká republikaSlovensko

Brandit - vojenská kvalita v civilním provedení

Zobrazit seznam zboží od firmy Brandit...

Dnes Vám představíme jednu ze značek, která v sortimentu obchodu Armik.cz zastává jeden z těch největších podílů. Jedná se o mladou německou značku Brandit, která se zaměřuje na výrobu lifestylového oblečení, které využijete spíše ve městě než v terénu, ačkoliv i tato značka vychází z vojenských uniforem, které jsou přepracovány pro pohodlné nošení v civilu. Brandit nicméně umí i více „vojensky“ zaměřené modely. V každém případě se ale jedná o zákazníky ověřenou kvalitu.Vojenský střih a modely se v čase postupně stávají populárnější mezi civilním obyvatelstvem. Ne vždy je ale vhodné nosit armádní originály. Brandit si tohoto trendu všiml a snaží se vojenské střihy vylepšit. Bere z nich to dobré, tedy vysokou kvalitu materiálů a zpracování nebo pohodlí a přidává civilní vzhled, který budete milovat. Výsledný produkt je pak prakticky nesmrtelný. Většina produktů navíc prochází propracovaným procesem praní, který dodává produktům vintage styl, kterým se odlišuje Brandit od ostatních značek.

Brandit má moderní logistické centrum se 6 tisíci metrů čtverečních skladové plochy. To pro Vás znamená, že nákup na Armik.cz bude i v případě, že zboží nebude přímo v Armik.cz skladem, velmi rychlý. Zboží z externího skladu dorazí do obchodu obvykle do týdne. Na většinu produktů ale čekat nemusíte a obchod Armik.cz Vám je odešle do druhého pracovního dne od objednání. Pokud netrefíte velikost, není samozřejmě problémem zboží vyměnit za jinou velikost nebo třeba barvu.Na stránkách obchodu Armik.cz nebo specializovaného obchodu značky Brandit – BranditVintage.cz můžete nakupovat bundy, svrchní oděvy, kalhoty, šortky, příslušenství a kombinézy, a to jak pro muže, tak pro ženy. Samostatnou kapitolou jsou pak kvalitní kožené i látkové boty pro muže i ženy, které Vás nezklamou v žádné situaci. Na krátký výlet i delší pobyt v přírodě pak můžete vyrazit s batohy i turistickými batohy o velkých objemech.Brandit samozřejmě neusíná na vavřínech a neustále pro Vás vymýšlí a vyvíjí další produkty. Stejně tak Armik.cz tyto novinky zařazuje do sortimentu. Pokud si tedy značku oblíbíte, není od věci jednou za čas zkontrolovat nabídku novinek.

Velkou výhodou značky Brandit je její všestrannost. Velká část modelů je dostupná jak v maskovacím designu, který potěší milovníky vojenských sportů jako je paintball, airsoft, sportovní střelce nebo lovce a zároveň je možné je koupit v neutrálních barvách pro použití ve městě, kde jedinou pozornost bude budit všestrannost a kvalita těchto produktů.Značku Brandit ocení také velcí lidé. Někdy je velmi těžké najít větší velikost než 2XL, aby se nejednalo o nepěkné generické oblečení. Brandit nabídne u velké části sortimentu velikosti až do 5 XL – u kalhot, bund, kabátů, košil.

Sázkou na sortiment značky Brandit na Armik.cz rozhodně chybu neuděláte. Toto oblečení Vám bude sloužit dlouhá léta, nevyjde jen tak z módy a poslouží i v případě globální apokalypsy nebo konce světa.Zobrazit seznam zboží od firmy Brandit...