Máte dotaz?
E-mail: info@netnakup.cz, Tel.: 720 278 200 (Po-Pá 8:00-16:30)
Česká republikaSlovensko

Slevy pro profesionály

Rádi prodáváme kvalitní výrobky lidem, kteří se o armádní a outdoor vybavení zajímají a baví je. Připravili jsme tak systém slev, ze kterých si doufáme vyberete.

Sleva Určeno pro
10% Aktivní vojenské zálohy
  Armáda ČR
  Bezpečnostní agentury
  Celní správa
  Dobrovolní hasiči
  Hasičský záchranný sbor
  Městská policie
  Policie ČR
  Vězeňská služba
  Zdravotnická zařízení
5% Airsoftové kluby
  Kluby vojenské historie (KVH)
  Paintball kluby
  Provozovatel webových stránek s vojenskou tématikou
  Myslivecké kluby
  Rybářské kluby
  Střelecké kluby

Získání této slevy

Pro získání slevy je potřeba doložit příslušnost k výše uvedeným organizacím.

Pro získání slevy 10%
1. Zaregistrujte se.
2. Zašlete nám kopii přední strany průkazu, stvrzujícího vaši příslušnost k dané organizaci. Na průkazu musí být zřetelné vaše jméno, ostatní údaje můžete začernit či rozmazat. Tuto kopii nám můžete zaslat nascanovanou emailem na adresu armik@armik.cz nebo klasickou poštou na adresu naší provozovny.
3. Po zkontrolování naším pracovníkem bude k vašemu účtu přidělena trvale platná sleva a budou se vám zobrazovat nové, nižší ceny.

Pro získání slevy 5%
1. Zaregistrujte se.
2. Zašlete nám volnou formou psané čestné prohlášení o příslušnosti ke konkrétnímu klubu. Tuto kopii nám můžete zaslat nascanovanou emailem na adresu armik@armik.cz nebo klasickou poštou na adresu naší provozovny.
3. Umístěte na internetové stránky vašeho klubu odkaz na Armik.cz. Textový, grafický nebo článek. Více v části Bannery. Umístěním tohoto odkazu mají příslušnou slevu všichni členové dané skupiny. Ke konkrétním uživatelským účtům na Armik.cz je však nutné podat žádosti jednotlivě.
4. Po zkontrolování naším pracovníkem bude k vašemu účtu přidělena trvale platná sleva a budou se Vám zobrazovat nové, nižší ceny.