Česká republikaSlovensko

MIL-TEC - neměcká kvalita za rozumnou cenu

Zobrazit seznam zboží od firmy Mil-Tec...

Náš internetový obchod s outdoorovým vybavením Vám nabídne celou řadu značek. Jednou z těch, které mají nejvýznamnější zastoupení v sortimentu na Armik.cz je bezesporu zboží pod obchodní značkou MIL-TEC.

Mil-Tec je značka, kterou používá pro své výrobky společnost Sturm Handels GmbH, která sídlí v Německu. Firma vznikla v roce 1971 ve městě Rottenburg am Neckar a věnovala se zužitkování armádních zásob a nadbytků, stejně jako výrobě a distribuci oblečení nebo outdoorového vybavení.Moto firmy by se dalo přeložit do češtiny takto: „Ti, kdo si přejí být úspěšnými v budoucnosti musí brát ohled na historii. Pouze tak je možné představit něco nového a svěžího na trh“.
Už více než 40 let tak firma inspiruje své zákazníky s produkty, které jsou testovány na extrémní zátěž a nabízejí vysoce kvalitní design.

Pokud si objednáte v našem obchodě produkty MIL-TEC, které by nebyly skladem, nemusíte se obávat, že Vaše objednávka bude zrušena. Skladová plocha společnosti je více než 75 tisíc metrů čtverečních a na ní na Vás čekají produkty značky MIL-TEC, které náš obchod nabízí a je schopen je během jednoho týdne získat a poslat dále za Vámi. V současnosti nabízí společnost MIL-TEC více než 10 000 různých produktů.Základem sortimentu je rozhodně outdoorové oblečení, které na sebe často bere podobu různých moderních i historických maskovacích vzorů. Nechybí ale jednobarevné modely. Vojenské oblečení je postavené na vysoké kvalitě materiálů, která ochrání vojáka i v těch nejtvrdších podmínkách a MIL-TEC nabídne zboží ve srovnatelné kvalitě i Vám. Zboží proto oceňují například sportovní i profesionální lovci nebo hráči airsoftu a podobných sportů.Vybavení od MIL-TEC využívají hojně také bezpečnostní agentury. Mimo praktického outdoorového vybavení, které použijete na každém výletu do přírody tak můžete nakupovat i svítilny nebo obušky a pouzdra na zbraně. Obchodní značka se rozděluje na trademarky z kategorie MIL-TEC®SECURITY, MIL-TEC® HUNTING, MIL-TEC® KIDS, MIL-TEC® WOMEN a MIL-TEC® REENACTMENT.

Můžete tedy nakoupit zboží nejen pro muže do přírody či do akce, ale také zboží běžné potřeby pro ženy i děti, které poslouží nejen při výletu do hor, ale také při běžném pohybu po městě.V našem e-shopu je MIL-TEC značkou, která Vás oblékne od hlavy k patě, poskytne Vám bezpečí, spoustu zábavy a praktické vybavení.

Firma Sturm zůstává také věrná svým kořenům a stále pro Vás třídí, zpracovává, pere a opravuje vojenské skladové přebytky. I ty pak naleznete v sortimentu na Armik.cz.

Kdybychom Vám měli doporučit jeden produkt, který je distribuován pod obchodní značkou MIL-TEC®, rozhodně to bude bunda M65, která se stala dnes již legendou. Mimo toho tu ale nakoupíte bundy, kabáty a bombery moderních střihů ale také klasické pilotní kožené bundy, které jsou stále oblíbené. Nákupem produktu značky MIL-TEC® rozhodně chybu neuděláte. Přejeme Vám příjemný nákup.Zobrazit seznam zboží od firmy Mil-Tec...