Česká republikaSlovensko

Repelentní náramek GreenLuck - žlutý

Repelentní náramek GreenLuck - žlutý
  • Repelentní náramek GreenLuck - žlutý
  • Repelentní náramek GreenLuck - žlutý
  • Značka: Nezadán
  • Kód zboží: GRENLUCK-YELLOW

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

GreenLuck náramek byl vyvinut vysloveně na ochranu proti komárům a jinému hmyzu. Náramek se vyrábí kombinací účinných přírodních látek, a to citronového a levandulového oleje. GreenLuck je jednoduchý a pohodlný doplněk bezpečný pro celou rodinu. Jeho účinek trvá až 240 hodin.

Komáři a moskyti

Komáři v podstatě nejsou zlomyslní. To však neznamená, že by je lidé chtěli mít ve své blízkosti. Na světě je přibližně 2500 druhů komárů, a proto se jim nedá jen tak lehce vyhnout. Kdo by neznal hlasité bzučení, kdy se k nám v noci komár "přikrádá". Jen zřídkakdy ho najdeme a tehdy je už většinou pozdě, už nás poštípal. Každému z nás se to už alespoň jednou stalo. Místo štípnutí většinou velmi svědí a vytvoří se červený otok, štípanec. V některých případech může vzniknout i puchýř.Hrozí nám však i jiné nepříjemnosti. V některých zemích šíří komáři nebezpečné choroby jako je např. malárie, žlutá zimnice nebo horečka dengue. Není divu, že se člověk zuby nehty brání těmto krvelačným tvorům. Prostředky používané na odpuzování komárů jsou však často škodlivé i na organizmus člověka.

Jak účinkuje?

Z náramku se hodiny vypařuje vůně citronelového a levandulového oleje, tak drží komáry a jiný hmyz v bezpečné vzdálenosti, a to až 240 hodin!

Kdo může GreenLuck používat?

Můžou ho nosit dospělí i děti. Je praktický pro každého kromě: osob, které jsou alergické na levandulový nebo citronelový olej.

Jak používat GreenLuck?

Náramek GreenLuck je napuštěný éterickými oleji z citronely a levandule, které vytváří při dotyku s tělem voňavý ochranný oblak chránící před komáry. Éterické oleje se už po staletí používají na Dálném východě k odpuzování komárů a jiného krvelačného hmyzu. Do značné míry snižuje množství nepříjemných štípanců, které iritují pokožku. V porovnání s jinými, pro tento účel používanými výrobky, náramek neobsahuje jedovaté, na organizmus škodlivě působící látky.

Rozměry: 25 x 1,8 cm

Parametry
Rozměry (cm)25 x 1,8
Repelentní náramek GreenLuck - červenýRepelentní náramek GreenLuck - fialovýRepelentní náramek GreenLuck - modrýRepelentní náramek GreenLuck - oranžovýRepelentní náramek GreenLuck - zelený

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz

Barvy

žlutá