Česká republikaSlovensko

Pluvonin impregnační prostředek 200 ml

Pluvonin impregnační prostředek 200 ml
  • Značka: Ballistol
  • Kód zboží: 1400395

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Pluvonin je universální impregnační prostředek ve spreji, který nabízí extrémně odolnou ochranu proti vodě, vlhkosti a špíně.

Ošetřuje a impregnuje všechny textilní vlákna a přírodní a broušenou useň. Je vhodný na bundy, anoraky, sportovní oblečení, batohy, stany, markýzy, slunečníky, obuv, Velur atd. Je ideální pro sportovce, lovce, rybáře a všechny, kteří jsou vystaveny měnícím se povětrnostním podmínkám a počasí. Vhodný také pro impregnaci oděvů a obuvi vybavených tzv. klima-membránami typu: All-Tex, Gore-Tex, Sympa-Tex atd.

Využívá speciální NANO technologii! Kde miniaturní NANO částice vytvářejí vysoce účinnou ochrannou síť se samočisticí schopností, aniž by tím byla ovlivněna a narušena prodyšnost a odchod par! Pluvonin obalí všechna vlákna textilie neviditelným ochranným povlakem, který odpuzuje vlhkost, chrání proti UV, je teplotně stabilní a prodyšný! Chrání rovněž proti zašpinění, suchá špína odpadne, mokrá špína se nenasákne, stačí jednoduše otřít vlhkým hadříkem a špína a prach je pryč!

Parametry
Objem (ml)200

Nový dotaz