Česká republikaSlovensko

Maskáčové tričko s krátkým rukávem - světlé maskování

Maskáčové tričko s krátkým rukávem - světlé maskování
  • Značka: Mil-Tec
  • Kód zboží: 11012046
  • Dostupnost: 3 ks skladem (do vyprodání zásob)
  • Cena:
    200 Kč 180 Kč (10% sleva)
    (148,76 Kč bez DPH 21%)
  • Přidat do seznamu přání

Výměna velikosti zdarma až do 10.1.2022. Více....

Tričko s krátkým rukávem a maskáčovým vzorem od německé značky Mil-Tec. Vhodné pro denní nošení. Kulatý průkrčník, vynikající kvalita materiálu a šití, všechny švy jsou zdvojeny.

Parametry
Materiál100% bavlna
Gramáž (g/m3)145
VelikostSM
Max. šířka předního dílu (cm)4450
Pro obvod hrudníku (cm)75-8386-94
Délka zadního dílu (cm)6872

Kde se měří?
Pokud se i přes přeměření s touto tabulkou do velikosti nestrefíte, nabízíme vám zdarma výměnu! Poštovné za zásilku se správnou velikostí tak již nebudete platit. Více v části Výměna velikosti.

Maskáčové tričko s krátkým rukávem - urbanMaskáčové tričko s krátkým rukávem - digital woodlandMaskáčové tričko s krátkým rukávem - skyblueMaskáčové tričko s krátkým rukávem - desertMaskáčové tričko s krátkým rukávem - flecktarnMaskáčové tričko s krátkým rukávem - darkcamoMaskáčové tričko s krátkým rukávem - AT-digitalMaskáčové tričko s krátkým rukávem - splintertarnMaskáčové tričko s krátkým rukávem - tiger-stripeMaskáčové tričko s krátkým rukávem - DPMMaskáčové tričko s krátkým rukávem - NVAMaskáčové tričko s krátkým rukávem - woodlandMaskáčové tričko s krátkým rukávem - CCEMaskáčové tričko s krátkým rukávem - dánský vzorMaskáčové tričko s krátkým rukávem - švédský vzorMaskáčové tričko s krátkým rukávem - tropentarnMaskáčové tričko s krátkým rukávem - DPM desertMaskáčové tričko s krátkým rukávem - mandra tanMaskáčové tričko s krátkým rukávem - multitarnMaskáčové tričko s krátkým rukávem - multitarn blackMaskáčové tričko s krátkým rukávem - mandra woodMaskáčové tričko s krátkým rukávem - mandra night

Nový dotaz