Česká republikaSlovensko

Kapesní ohříváček Mil-Tec benzínový

Kapesní ohříváček Mil-Tec benzínový
 • Značka: Mil-Tec
 • Kód zboží: 15276000
 • Dostupnost: na cestě, 10 ks bude skladem od cca 31.5.
  Toto zboží máme nyní na cestě od výrobce, odeslat ho tak můžeme až po datu naskladnění. Datum je orientační a může se změnit.
 • Cena:
  121 Kč 115 Kč (5% sleva)
  sleva platí ještě
  (95 Kč bez DPH 21%)
 • Přidat do seznamu přání

Benzínový kapesní ohříváček, pracuje na principu spalování výparů benzínu. Uložen v bavlněném pytlíku, který je možné vložit do kapes.

Návod na použití:

1. Sejměte vrchní víčko.

2. Sejměte hořlavou síťku, potom uchopte ohřívaček za kovové pouzdro. Nikdy ne

za samotný hořák.

3. Nyní naplňte ohřívač benzínem do zapalovače. Pomalu ho lijte přímo na vatu, kterou je vyplněno celé tělo ohřívače. Dbejte na to, aby benzín neprotekl. Poté otočte ohřívač a nechte krátce odkapat přebytečný benzín. Otřete dosucha hrdlo ohřívače.

4. Nasaďte mřížku nazpět.

5. K mřížce přiložte zapálenou zápalku (zapalovač). Ta se zapálí. Nevydává však žádný plamen, pouze se nažhaví. Nechte ji proto alespoň 5 - 10 sekund, aby se celá rozžhavila. Pak ji zakryjte kovovým víčkem ohřívače.

6. Nakonec vložte ohřívač do textilního sáčku. Nyní je kapesní ohřívač připraven.

Benzínová náplň vystačí při plném naplnění na jednu hodinu ohřívání. Provoz ohřívače je možné přerušit a to tak, že sejmete mřížku. Tu odložte nejlépe do popelníku a nechte ji vychladnout. Používejte pouze benzín do zapalovačů nebo čistý benzín. Žádný jiný hořlavý materiál, jako obyčejný benzín, petrolej a pod. nedoporučujeme. Mřížka ohřívače musí zůstat stále suchá. A nikdy nesmí být polita benzínem. Při přelití se mřížka vznítí a vzniknou plameny, které mohou být příčinou požáru. Pro nejlepší používání je dobré mít ohřívaček stále uschován v textilním obalu, i když je v provozu.

Hlava ohříváčku je spotřební materiál a lze ji dokoupit zvlášť.

Parametry
Rozměry (cm)8,5 x 5,5 x 1,5

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz