Česká republikaSlovensko

Brýle taktické Bollé X800

Brýle taktické Bollé X800
  • Značka: Bollé
  • Kód zboží: 15634000
  • Dostupnost: 10 - 14 dnů od vytvoření objednávky
  • Cena:
    1 691 Kč
    (1397,52 Kč bez DPH 21%)
    Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení do Balíkovny zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

X800 jsou taktické ochranné brýle s balistickou ochranou a jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na maximální bezpečnost a funkčnost. Jsou certifikovány dle norem STANAG 2920 a EN 170. Pro jejich všestrannost a kvality je používá mnoho domácích i zahraničních vojenských, policejních a jiných jednotek. Vzhledem ke své ceně jsou brýle cenově dostupné i pro fandy airsoftu a paintballu. Brýle jsou kompatibilní s velkou většinou balistických přileb. Brýle X800 je možné použít i společně s dioptrickými brýlemi.

Povrchová úprava s ochranou proti UV záření se doporučuje zejména při činnostech v místě, kde jsou zdroje ultrafialového záření. Povrchová úprava s ochranou proti zamlžení odstraňuje efekt kondenzace vlhkosti při velkých teplotních rozdílech nebo u rámečků bez ventilace a umožňuje tak nositeli pracovat v optimálních podmínkách. Povrchová úprava s ochranou proti poškrábání působí jako ochranný štít, který zvyšuje odolnost čoček a snižuje tvorbu škrábanců. Prodlužuje se tak životnost čoček, zvyšuje se uživatelský komfort a zabrání se škrábancům, které by narušovaly vidění.

Brýle mají základní balistickou odolnost, testovanou dle normy Stanag 2920. Výsledek testu odolnosti proti letícím fragmentům s hodnotou: V50 199 m/s (716 km /h).

Brýle jsou dodávány s praktickým pouzdrem černé barvy.

Parametry
Hmotnost (g)60

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz