Česká republikaSlovensko

Brýle taktické Bollé X800 - černé

Brýle taktické Bollé X800 - černé
  • Značka: Bollé
  • Kód zboží: 15634000
  • Dostupnost: 10 - 14 dnů od vytvoření objednávky
  • Cena:
    1 660 Kč
    (1371,90 Kč bez DPH 21%)
    Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení na výdejní místa Balíkovny, PPL a DPD zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

X800 jsou taktické ochranné brýle s balistickou ochranou a jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na maximální bezpečnost a funkčnost. Jsou certifikovány dle norem STANAG 2920 a EN 170. Pro jejich všestrannost a kvality je používá mnoho domácích i zahraničních vojenských, policejních a jiných jednotek. Vzhledem ke své ceně jsou brýle cenově dostupné i pro fandy airsoftu a paintballu. Brýle jsou kompatibilní s velkou většinou balistických přileb. Brýle X800 je možné použít i společně s dioptrickými brýlemi.

Povrchová úprava s ochranou proti UV záření se doporučuje zejména při činnostech v místě, kde jsou zdroje ultrafialového záření. Povrchová úprava s ochranou proti zamlžení odstraňuje efekt kondenzace vlhkosti při velkých teplotních rozdílech nebo u rámečků bez ventilace a umožňuje tak nositeli pracovat v optimálních podmínkách. Povrchová úprava s ochranou proti poškrábání působí jako ochranný štít, který zvyšuje odolnost čoček a snižuje tvorbu škrábanců. Prodlužuje se tak životnost čoček, zvyšuje se uživatelský komfort a zabrání se škrábancům, které by narušovaly vidění.

Brýle mají základní balistickou odolnost, testovanou dle normy Stanag 2920. Výsledek testu odolnosti proti letícím fragmentům s hodnotou: V50 199 m/s (716 km /h).

Brýle jsou dodávány s praktickým pouzdrem černé barvy.

Parametry
Univerzální velikost✓ Ano
Počet skel1
Barva čočekprůhledná
Balistická ochrana (STANAG 2920)✓ Ano
Hmotnost (g)60
Pouzdro součástí✓ Ano

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz