Česká republikaSlovensko

Blůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - vegetato

Blůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - vegetato
  • Značka: Mil-Tec
  • Kód zboží: 11933042

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Nové provedení blůz US Army od firmy Mil-Tec. Je podobné blůzám v klasickém BDU stylu ovšem s několika vylepšeními. Blůza má 3 kapsy na levém rukávu (vrchní je celá pošita suchým zipem, druhá poměrně velká uzavíratelná na suchý zip a třetí úzká s oddělením na 3 psací potřeby), na pravém rukávu jsou pouze dvě. Přední strana má oproti předešlým 4 kapsám jen 2, které jsou sešikmené s uzavíráním na suchý zip. Rukávy lze stáhnou suchým zipem. Límec na stojáček se suchým zipem. Zapínání blůzy pomocí zipu s légou na suchý zip. Blůza má také suché zipy na jmenovku a hodnost.

Parametry
Materiál100% bavlna
Blůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - černáBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - woodlandBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - olivováBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - A-TacsBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - AT-digitalBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - mandra tanBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - mandra wood

Nový dotaz