Česká republikaSlovensko

Blůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - multitarn

Blůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - multitarn
  • Značka: Mil-Tec
  • Kód zboží: 11934349

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

    Můžeme nabídnout toto zboží v jiných barvách:

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Nové provedení blůz US Army od firmy Mil-Tec. Je podobné blůzám v klasickém BDU stylu ovšem s několika vylepšeními. Blůza má 3 kapsy na levém rukávu (vrchní je celá pošita suchým zipem, druhá poměrně velká uzavíratelná na suchý zip a třetí úzká s oddělením na 3 psací potřeby), na pravém rukávu jsou pouze dvě. Přední strana má oproti předešlým 4 kapsám jen 2, které jsou sešikmené s uzavíráním na suchý zip. Rukávy lze stáhnou suchým zipem. Límec na stojáček se suchým zipem. Zapínání blůzy pomocí zipu s légou na suchý zip. Blůza má také suché zipy na jmenovku a hodnost.

Parametry
Rip-Stop✓ Ano
Materiál100% bavlna
Blůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - A-TacsBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - AT-digitalBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - černáBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - mandra tanBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - mandra woodBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - olivováBlůza Mil-Tec US ACU Rip-Stop - woodland

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz

Barvy

Multi

Určení

👨 Pro muže