Česká republikaSlovensko

Batoh MFH US Assault S - coyote

Batoh MFH US Assault S - coyote
  • Batoh MFH US Assault S - coyote
  • Značka: MFH
  • Kód zboží: 30333R

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. Nelze ho tak nyní objednat. Výrobce uvádí, že by mělo být opět dostupné od cca. 4.7.2022.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Kvalitní voděodolný batoh od německé firmy MFH v 30-litrovém provedení. Všechny prostory jsou uzavřeny robustním 2-pásmovým zipem. Batoh má dohromady 4 oddělení (2 velká, 1 střední a 1 malé) s množstvím kapes uvnitř (síťkových i na zipy). Do jedné z kapes lze také na suchý zip připevnit hydratační vak.Každé oddělení má dvojitý zip pro rychlý přístup. Má také polstrovaná záda a popruhy na ramena, nastavitelný bederní pás (nepolstrovaný) a nastavitelné kompresní popruhy po stranách batohu.Řada bočních kompresních popruhů dává možnost připojit další zařízení prostřednictvím nylonových popruhů MOLLE a D-kroužků - lze připojit i MODULAR a ALICE klipy.

Díky svým vlastnostem je ideální pro vojenství, táboření i turistiku. Toto 30-litrové provedení batohu Assault je vhodné pro 1-2 denní operace.

Parametry
Objem (l)30 l
Rozměry (cm)45 x 28 x 25 cm
Hmotnost (g)1,1 kg
Materiál100% polyester
Batoh MFH US Assault S - černýBatoh MFH US Assault S - český vzorBatoh MFH US Assault S - AT-digitalBatoh MFH US Assault S - olivovýBatoh MFH US Assault S - foliageBatoh MFH US Assault S - nightcamoBatoh MFH US Assault S - vegetato desertBatoh MFH US Assault S - vegetatoBatoh MFH US Assault S - HDT-camo FGBatoh MFH US Assault S - digital woodlandBatoh MFH US Assault S - woodlandBatoh MFH US Assault S - flecktarnBatoh MFH US Assault S - tropentarnBatoh MFH US Assault S - HDT-camoBatoh MFH US Assault S - CCEBatoh MFH US Assault S - HDT-camo LEBatoh MFH US Assault S - modrýBatoh MFH US Assault S - snake-blackBatoh MFH US Assault S - snake-FGBatoh MFH US Assault S - urbanBatoh MFH US Assault S - combat-camo

Nový dotaz